Trakyakent’ten Excel’de Raporlama Eğitimi

Doğu – Batı Trakya Belediyeler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği ortaklığında sürdürülen eğitim çalışmaları devam ediyor. 


Doğu – Batı Trakya Belediyeler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği ortaklığında sürdürülen eğitim çalışmaları devam ediyor. Namık Kemal Üniversitesi Bilgisayar Laboratuvarında gerçekleştirilen Belediye personeline yönelik eğitim çalışması iki gün sürdü.

“EXCEL’de Raporlama” konusu ile yapılan eğitim çalışmasında New York Akademi görevlisi Eğitmen Serdar Kaya konuşmacı olarak görev alırken, EXCEL programının içeriği ile ilgili tüm bilgileri katılımcılarla paylaştı.

Eğitim öncesinde kısa bir konuşma yapan Trakyakent Birlik Müdürü Behcet Atlı, programa katılan personel için faydalı bir çalışma olması temennilerini iletirken, programla ilgili açıklamasında en fazla 15 kişi ile sınırlı olan ve iki sürecek olan eğitimin ilk etabında, Tekirdağ Büyükşehir ve İlçe Belediyelerin personeline yönelik program oluşturduklarını, aynı çalışmanın Kırklarerli ve Edirne’de de yapılacağını aktardı.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım